Strona niezależnego
Dyrektora Klubu

Logo Betterware

Zostań przedstawicielem

-----------------------------------
ZNAJDŹ
PRZEDSTAWICIELA
Z TWOJEJ OKOLICY
-----------------------------------
-----------------------------------


Betterware PremiumNanotechnologia to nowoczesna dziedzina nauki zajmująca się wykorzystaniem w przemyśle nanocząsteczek. Nanometr jest 1 milion razy mniejszy od 1 milimetra. Tak małe cząsteczki mają niezwykłe możliwości. Betterware w swoich produktach Premium wykorzystuje nanocząsteczki srebra.Oto nasze produkty Hi-Tech Nano:

  • Spray do czyszczenia piekarników i grilla - 1 litr (kod: 366959)
  • Spray do czyszczenia mebli - 1 litr (kod: 366960)
  • Spray do czyszczenia łazienek - 1 litr (kod: 366958)
  • Spray do czyszczenia szkła i luster - 1 litr (kod: 366961)
  • Spray do czyszczenia RTV, AGD i plastiku - 1 litr (kod: 367021)
  • Pianka Premium do czyszczenia przypaleń - 300 ml (kod: 367033)
  • Płyn Premium do mycia naczyń - 1 litr (kod: 367032)
  • Skoncentrowany płyn do mycia podłóg (uniwersalny) - 1 litr (kod: 366962)
  • Skoncentrowany płyn do mycia podłóg drewnianych - 1 litr (kod: 366963)
  • Skoncentrowany płyn do mycia paneli podłogowych - 1 litr (kod: 366964)

SPRAWDŹ AKTUALNE CENY PRODUKTÓW / ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

produkty Betterware Premium

OPINIE

Recenzja sprayu do mycia szyb z nanotechnologią (Maria Liskiewicz-Grabowska)

Nie wytrzymałam. Połowa lutego, a ja umyłam cztery okna, w tym jedno balkonowe. Szybko, bez wysiłku, skutecznie. Rzeczywiście – zero smug. Framugi białe, bez wieloletnich plam „nie do wyczyszczenia”. Płynu w butelce ubyło niewiele. Niepotrzebne rękawiczki, miły zapach. Wypróbowałam też na lustrach ze skutkiem absolutnie zachwycającym. Jak mogłabym nie polecać tego preparatu?!

Maria Liskiewicz-Grabowska, Warszawa

Recenzja preparatów Premium z nanotechnologią (Anna Nowakowska)

Kiedy po raz pierwszy zobaczyłam w katalogu Betterware nowe środki czyszczące Premium, zaczęłam się zastanawiać, czy za tą nazwą i dość wysokimi jak na chemię gospodarczą cenami pójdzie skuteczność tych produktów. Czy jakość też będzie premium?

Pierwsza sprawa, która w dużym stopniu uzasadnia cenę – pojemność. Każdy z 7 nowych środków zapakowany został w butelkę o pojemności 1 litra (dotychczasowe produkty Betterware, jak również inne dostępne w tradycyjnych sklepach, sprzedawane są przeważnie w opakowaniach 500 ml). Po drugie – płyny do podłóg to koncentraty, których używa się naprawdę niewiele, bo jedynie 3 łyżki na wiadro wody. I trzecia kwestia – produkty te są naprawdę nowoczesne – wykorzystują nanotechnologię, czyli zawierają w składzie nanocząsteczki srebra, które usuwają drobnoustroje i zostawiają na czyszczonych powierzchniach specjalną powłokę, która zapobiega namnażaniu się bakterii.

No dobrze, ale co z tą skutecznością? Czy produkty te rzeczywiście są Premium i czy warto za nie zapłacić trochę więcej?
Pierwszym środkiem, po który sięgnęłam był spray do czyszczenia mebli. W naszym wynajmowanym mieszkaniu stoją stare, solidne, dębowe meble. Najbardziej eksploatowany jest stół, przy którym nie tylko jemy, ale tu pracujemy przy komputerze, tu bawi się nasz syn. Czasami coś się wyleje, czasami zrobi się jakaś plama, a czasem nawet pojawiają się ślady długopisu czy flamastra. Postanowiłam więc sprawdzić jak sprawdzi się nowy płyn. Mebel po jednorazowym spryskaniu i przetarciu od razu nabrał koloru, plamki i zacieki zmyły się. Powierzchnia stołu stała się gładka i śliska. Ale to co najbardziej mnie urzekło to jego cudowny zapach. Jako że mebel jest z miękkiego i chłonnego drewna, to płyn został niejako wchłonięty, a zapach emanował z niego przez dłuższy czas.

Dwa kolejne produkty dałam do przetestowania pani, która sprząta u mnie raz w tygodniu. Pani ta sprząta stale ok. 20 mieszkań, gdzie ma do czynienia z różnymi preparatami, przeważnie powszechnie dostępnymi w tradycyjnych sklepach, więc ma bardzo dobre rozeznanie i porównanie. Dobre preparaty ułatwiają i przyspieszają jej pracę. Gdy środek jest kiepski, czyszczenie zajmuje jej więcej czasu oraz powoduje frustrację i zmęczenie. Kiedy dałam jej nowe produkty, z niecierpliwością czekałam więc na jej opinię.

Uniwersalny płyn do podłóg sprawdził się znakomicie! Mam podłogę z ciemno brązowego drewna, na której doskonale znać ewentualne zacieki czy ślady. Po wyczyszczeniu jej za pomocą mopa (również znalezionego w katalogu Betterware) oraz płynu Premium z nanotechnologią, podłoga ładnie się błyszczała, ale nie zrobiła się bardziej śliska niż zwykle. Nie było żadnych śladów, a przepiękny zapach rozszedł się po całym domu.

„Pani Aniu, bardzo dobry ten płyn. A jak ładnie pachnie. Świetny!” – podsumowała pani Luba.
„No to super, pani Lubo! A jak ten nowy spray do łazienki?” – spytałam.
„Bardzo dobry. Łatwo się nim myje i ma ładny zapach, taki delikatny, nie duszący.”
I wtedy weszłam do łazienki, a tam wszystko błyszczało jak nigdy. Umywalka, krany, kabina...

Kilka dni później postanowiłam sama wypróbować skuteczność sprayu do łazienek. Na szklanych szybach kabiny prysznicowej miałam już mnóstwo białych kropek, które robią się od wody. Popsikałam na nie płynem i po minucie spłukałam prysznicem. Kropki zniknęły bez żadnego tarcia czymkolwiek. Po dwóch myciach kabiny w miejscu, gdzie zrobił się taki czarny nalot (pleśń?), jest go zdecydowanie mniej. Może po kolejnych kilku czyszczeniach zniknie całkowicie? Co ważne - spray nie ma silnego, chemicznego zapachu. Sprzątając nim nie trzeba uciekać z łazienki, nie szczypie w oczy i nie powoduje kaszlu. Wydaje się być delikatny, ale zarazem jest skuteczny. Jest dokładnie taki, jaki powinien być. Trafiony w dziesiątkę.

Jestem zachwycona nowymi środkami Betterware Premium i z entuzjazmem polecam je kolejnym osobom. Nie można patrzeć tylko na cenę. Spójrz, co za tę cenę masz, jaka wartość się za tym kryje. Z zakupu preparatów z nanotechnologią na pewno będziesz zadowolona.

Anna Nowakowska, Warszawa

ZOBACZ WIĘCEJ RECENZJI
SPRAWDŹ AKTUALNE CENY PRODUKTÓW / ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE


Pobierz aktualny katalog Betterware
Przejrzyj produkty po kategoriach