Strona niezależnego
Dyrektora Klubu

Logo Betterware

Zostań przedstawicielem

-----------------------------------
ZNAJDŹ
PRZEDSTAWICIELA
Z TWOJEJ OKOLICY
-----------------------------------
-----------------------------------


O firmie

Betterware to firma z ponad 80-letnią tradycją na rynku brytyjskim, gdzie jej produkty cieszą się olbrzymią popularnością.
Firma została założona w Londynie w 1928 roku przez dwóch przyjaciół: Alberta Clarka i Edwarda Willisa. Ich biznes polegający na bezpośredniej sprzedaży produktów z logiem Betterware przeznaczonych dla gospodyń domowych rozwijał się tak szybko, że już w latach 30-tych firma zbudowała fabrykę, która rozpoczęła produkcję środków czystości. Produkty stworzone z myślą o ułatwianiu wszystkich domowych czynności okazały się prawdziwym hitem. Wiele z nich zdobyło nagrody i wyróżnienia.
W latach 60-tych firma rozpoczęła ekspansję zagraniczną i otworzyła swoje siedziby we Francji, Hiszpanii, Niemczech i Australii.

Na rynku polskim Betterware działa od 2007 roku.

Obecnie w Polsce jest już 100.000 aktywnie działających przedstawicieli i zarejestrowanych stałych klientów. Firmą Betterware Polska zarządzają: Michał Mierzwiński oraz Renata Frączkiewicz-Krzal.
Betterware w Polsce to także 2 dodatkowe marki:
- Blue Nature - naturalne produkty dla zdrowia i urody (suplementy, soki, kawy), - Bottega Verde - włoskie kosmetyki bardzo wysokiej jakości dostępne w Polsce tylko i wyłącznie poprzez nasz katalog i naszych Przedstawicieli.

Dlaczego Betterware?

Zastanawiasz się nad rozpoczęciem własnego biznesu MLM? Szukasz właściwej firmy, porównujesz je? Pewnie zadajesz sobie pytanie, dlaczego miałbyś wybrać właśnie Betterware. Oto, dlaczego.

Betterware to przede wszystkim PRODUKTY - ogromny i zróżnicowany wybór, a co miesiąc mnóstwo nowości. Ceny produktów są przystępne - zbliżone do cen sklepowych.
>>>Inne firmy mają często bardzo skromny asortyment - tylko kilka produktów, zwykle dość kosztownych. Często są to suplementy diety, które aby sprzedać, trzeba wykazać się solidną wiedzą i siłą argumentów. Jest to wyczerpująca praca, w którą trzeba włożyć dużo energii i przygotować się na liczne odmowy. Wiele osób w takiej działalności szybko wypala się i kończy swój biznes.<<<
Produkty Betterware natomiast sprzedają się niemal same. Ludzie wybierają je z obszernego i ładnie wydanego katalogu. Stosunkowo łatwo jest pozyskiwać nowe osoby do swojego zespołu, ponieważ przekonuje ich duży wybór niedrogich produktów i zniżka 23% lub więcej od cen katalogowych, czyli OSZCZĘDNOŚĆ na produktach, które i tak gdzieś kupują.

Kolejny atut Betterware to prosty, przejrzysty i sprawiedliwy PLAN MARKETINGOWY, czyli program wynagrodzeń. Pierwsza część planu to tabela rabatowa, która kończy się na 15%. Aby osiągnąć ten poziom i zostać LIDEREM, należy wraz z grupą osiągnąć miesiączny obrót na poziomie 8000 zł netto (tylko 8000 zł! - porównaj z innymi firmami). Zarobek Lidera, to ok. 1000 zł i więcej. Są liczne przykłady osób, które Liderem zostały w ciągu miesiąca czy dwóch. Tak więc na pierwsze sensowne pieniądze poczekasz niedługo, jeśli oczywiście przyłożysz się do pracy.
Aby odbierać premię z obrotu grupowego, jedyne co należy robić, to mieć swój własny obrót na 100 pkt, czyli ok. 250 zł (do zapłacenia w cenach dystrybutorskich). Wymóg 100 pkt zamówienia własnego nie zmienia się przez cały nasz plan marketingowy. Jeśli awansujesz na kolejne poziomy to NIE BĘDZIESZ MUSIAŁ kupować więcej. Tylko 100 pkt. Jest to kilkanaście produktów, które i tak gdzieś musiałbyś kupić (środki czyszczące, kawy, kosmetyki).

Ile zarabia się w Betterware?

Zarobki na kolejnych poziomach kształtują się następująco:
  • LIDER (15%) - ok. 1000 zł (i więcej)
  • MANAGER (1 grupa liderska) - od 2000 zł (+ nagroda jednorazowa 500 zł)
  • STARSZY MANAGER (2 grupy liderskie) - od 3000 zł (+ nagroda jednorazowa 1000 zł)
  • DYREKTOR (4 grupy liderskie) - ok. 6000 zł (+ nagroda jednorazowa 4000 zł)
  • STARSZY DYREKTOR (6 grup liderskich) - ok. 8000 zł (+ nagroda jednorazowa 6000 zł)
  • DYREKTOR GENERALNY (9 grup liderskich) - ok. 11000 zł (+ nagroda jednorazowa 8000 zł)
  • STARSZY DYREKTOR GENERALNY (12 grup liderskich - ok. 14000 zł (+ nagroda jednorazowa 12000 zł)
  • ZŁOTY DYREKTOR GENERALNY (16 grup liderskich) - ok. 20000 zł (+ nagroda jednorazowa 16000 zł)
  • SZAFIROWY DYREKTOR GENERALNY (20 grup liderskich) - ok. 25000 zł (+ nagroda jednorazowa 20000 zł)
  • DIAMENTOWY DYREKTOR GENERALNY (26 grup liderskich) - ok 30000 zł (+ nagroda jednorazowa 25000 zł).
Pobierz plan marketingowy Betterware w formacie PDF.

Jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem ciekawej, długofalowej i dochodowej współpracy z Betterware, przeczytaj pozostałe informacje. I pamiętaj - Twój los jest w Twoich rękach. Nawiązując współpracę z Betterware nic nie tracisz, niczym nie ryzykujesz, nie musisz rezygnować z dotychczasowej pracy ani zajęć. To może być początek Twojej drogi po ścieżce biznesu.