Strona niezależnego
Dyrektora Klubu

Logo Betterware

Zostań przedstawicielem

-----------------------------------
ZNAJDŹ
PRZEDSTAWICIELA
Z TWOJEJ OKOLICY
-----------------------------------
-----------------------------------


Jak zarobić pierwszy milion w MLM?Może tytuł jest trochę na wyrost, ale pokażę jak zarobić 1000 zł / 3000 zł / 6000 zł jako przedstawiciel Betterware.

Nie trzeba być obnośnym sprzedawcą, aby zacząć zarabiać poważniejsze pieniądze jako przedstawiciel firmy działającej w systemie MLM. Magia Multi Level Marketingu polega na tym, że działamy wspólnie z grupą, którą sami tworzymy.

Poniższe przykłady pokazują, w jaki sposób zarobić w firmie Betterware swój pierwszy tysiąc, trzy tysiące i sześć tysięcy złotych miesięcznie.

Zarejestruj się w firmie i zaproś do współpracy 4 osoby. Niech każdy z Was złoży zamówienie w miesiącu średnio na 150 punktów. Oczywiście w praktyce niektórzy zrobią dużo większe zakupy, ale inni nie zrobią ich w ogóle. Dlatego przyjmijmy, że średnie zamówienie wynosi 150 punktów na osobę.

MLM - zbuduj grupę

Po pierwszym miesiącu

Obrót w pierwszym miesiącu wynosi 750 punktów, co daje Ci poziom rabatowy 6% i zarobek ok. 70-90 zł plus marża z Twojej sprzedaży. Zakładamy, że w kolejnym miesiącu pracujesz równie dobrze i wprowadzasz do firmy kolejne 4 osoby - to tylko jedna tygodniowo, na pewno jesteś w stanie to zrobić. Dodatkowo niektóre z osób zrekrutowanych przez Ciebie poprzednio również postanowiły zarabiać w MLM i wprowadziły w sumie 5 nowych przedstawicieli. W sumie masz już w swojej grupie 14 osób. Przy średniej sprzedaży 150 punktów na osobę daje to 2100 punktów i poziom rabatowy 12%. Oznacza to ok. 400-500 zł zarobku dla Ciebie, prócz Twojej marży. Suma ta zależy od rozkładu punktów w grupie.

MLM - zbuduj grupę

Trzeci miesiąc

Przypuśćmy, że w trzecim miesiącu wprowadzasz do firmy 4 kolejnych przedstawicieli, do tego dzięki wcześniej zachęconym do współpracy osobom w strukturze pojawia się 10 nowych osób. Masz już 28 osób w swojej grupie i sprzedaż na poziomie 4200 punktów. Daje Ci to tytuł Lidera oraz zarobek w wysokości ok. 900 zł. Doliczając dochód z Twojej sprzedaży, jest to ok. 1000 zł.

MLM - zbuduj grupę

Dochód pasywny

Co się stanie, jeśli w kolejnym miesiącu z jakiegokolwiek powodu nie wprowadzisz do firmy nikogo? Nic. Prawdopodobnie Twoja grupa samoistnie nieco się powiększy, a zarazem zwiększy się Twój zarobek. Dochód pasywny charakteryzuje się tym, że praca kiedyś wykonana w MLM procentuje w czasie, nawet w okresach, w których jesteś nieaktywny z jakiegokolwiek powodu. Jedynym warunkiem, jaki należy spełniać, aby otrzymywać premię „z grupy” jest własne zamówienie na 100 punktów w miesiącu.

Zostajesz managerem

W pewnym momencie wyklarowuje się w Twojej strukturze (najlepiej, jeśli bezpośrednio pod Tobą) osoba, która działa aktywnie i sama wraz ze swoją grupą zaczyna generować obrót powyżej 4000 punktów, czyli zostaje Liderem. Jeśli Ty prócz niej masz inne aktywne osoby i 2000 punktów "z boku", czyli nie licząc punktów grupy liderskiej, awansujesz na Managera i Twoj zarobek wzrasta do ponad 2000 zł. Składa się on z:

  • marży uzyskanej na Twojej sprzedaży
  • premii 15% od Twoich własnych zakupów
  • premii z grupy osobistej od 3 do 15%
  • premii w wysokości 10% od odłączonej grupy liderskiej (jest to minimum 800 zł)
  • premii jednorazowej za awans na poziom Managera - 500 zł.

MLM - zbuduj grupę


W kolejnych miesiącach pracujesz systematycznie i w swoim tempie. Szukasz nowych partnerów do współpracy. Skupiasz się na tym, aby znaleźć kandydatów na kolejnych liderów - osoby dynamiczne, chcące zarabiać pieniądze w Betterware. W pewnym momencie osoby takie pojawią się.

Starszy manager = 3000pln

Zbudowana do tej pory struktura rozrasta się stopniowo, a zarazem zwiększa się ich sprzedaż. Twoje zarobki rosną. Kiedy pojawia się w Twojej sieci drugi Lider, zarabiasz już ok. 3000 zł. Dwie grupy liderskie oznaczają dla Ciebie awans na Starszego Managera i jednorazową premię w wysokości 1000 zł.

No i dyrektor

Z czasem promujesz trzecią i czwartą grupę, a wtedy zostajesz Dyrektorem. To naprawdę możliwe. Cztery grupy liderskie to cztery osoby znajdujące się "pod Tobą", które wraz ze swoimi przedstawicielami generują sprzedaż na poziomie 8000 zł netto. Czy to jest tak dużo? Uzyskując tytuł Dyrektora zarabiasz ok. 6000 zł. Utrzymując ten poziom przez 6 miesięcy (kolejnych bądź "w kratkę") otrzymasz po upływie tego czasu premię jednorazową w wysokości 4000 zł.

Na tym plan marketingowy się nie kończy. Zarabiaj 10, 15, 20 tysięcy w Betterware i bądź Panem swojego losu.

anow 2010/01/15