Strona niezależnego
Dyrektora Klubu

Logo Betterware

Zostań przedstawicielem

-----------------------------------
ZNAJDŹ
PRZEDSTAWICIELA
Z TWOJEJ OKOLICY
-----------------------------------
-----------------------------------


Dlaczego warto skupić się na współpracy z jedną firmą MLM?Doświadczenie pokazuje, że wiele osób nawiązuje wspołpracę nie z jedną a z dwiema lub większą liczbą firm z branży MLM. O ile ktoś skupia się na sprzedaży produktów, nie ma w tym nic złego, że ma w swojej ofercie produkty dwóch czy trzech firm. Natomiast osoba zajmująca się budowaniem struktury sprzedaży zdecydowanie większe korzyści materialne osiągnie ze współpracy z jedną tylko firmą.

Teoria taka poparta jest sukcesami osób, które wybrały jedną, ich zdaniem najciekawszą i dającą największe perspektywy ofertę. Oczywiście zdarza się, że i oni mają doświadczenie we współpracy z innymi przedsiębiorstwami, jednakże zwykle nie miało to miejsca jednocześnie. Wynika to z tego, że nie da się osiągnąć dobrych rezultatów dzieląc swoją uwagę na dwie lub więcej firm i dla każdej z nich pracując na pół gwizdka.

Wiarygodność

Pomijając aspekt mniejszej wiarygodności osoby zachęcającej do współpracy z kilkoma firmami na raz albo na zasadzie "wybierz, która Ci się bardziej podoba i zapisz się", jest też argument czysto matematyczny. Otóż budując sieć przedstawicieli czasem wystarczy włożyć nieco więcej wysiłku aby awansować na kolejny poziom, np. odłączyć grupę liderską, a co za tym idzie, z dnia na dzień zacząć zarabiać znacznie więcej. Poświęcając ten sam czas i wysiłek na rozpoczęcie działalności w dodatkowej firmie prawdopodobnie osiągniemy dużo gorszy rezultat.

Co na to liczby

Przykładowo w firmie Betterware robiąc wraz ze swoją grupą obrót w wysokości 4000 punktów (8000 zł netto) jesteśmy na poziomie lidera. W sytuacji jeśli w tej grupie wypromuje się lider, awansujemy na poziom managera i od tej pory otrzymujemy aż 10% od obrotu całej grupy liderskiej, czyli minimum 800 zł. Wraz z rozwojem grupy kwota ta oczywiście rośnie i z czasem może się okazać, że nie robiąc nic lub prawie nic dla rozwoju tej grupy otrzymujemy z niej np. 2000 zł. Niejedna osoba w Polsce chciałaby tyle zarabiać pracując 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu.