Strona niezależnego
Dyrektora Klubu

Logo Betterware

Zostań przedstawicielem

-----------------------------------
ZNAJDŹ
PRZEDSTAWICIELA
Z TWOJEJ OKOLICY
-----------------------------------
-----------------------------------


Szukasz pracy?
Dostrzeż swoją szansę w MLM.podejmę pracę w sklepie obuwniczym ..
poszukuję pracy jako kasjer/sprzedawca ...
zaopiekuję się dzieckiem ...
posprzątam mieszkanie ...


W Internecie i gazetach jest mnóstwo tego typu ogłoszeń.
Jesteś osobą komunikatywną, pracowitą, samodzielną, wytrwałą i dobrze zorganizowaną. Masz doświadczenie, wykształcenie, a może i znasz jakiś język obcy. Dlaczego więc poszukujesz pracy poniżej swoich możliwości jak i potrzeb finansowych?

Niektóre posady, takie jak kasjerka, sprzedawca w sklepie czy w okienku na poczcie charakteryzują się odpowiedzialnością finansową. Przeważnie są to prace niskopłatne, a do tego jeśli popełnisz błąd, możesz być zmuszona oddać różnicę z własnej kieszeni. Inne zajęcia, jak opieka nad dzieckiem lub starszą osobą, cechują się dużą odpowiedzialnością za zdrowie i życie innej osoby. Czy chcesz brać na siebie taki ciężar za przykładowe 10 zł za godzinę? Sprzątanie. Oczywiście, żadna praca nie hańbi i sprzątać trzeba, niektórzy to nawet lubią. Ale czy nie wolałabyś, aby to ktoś sprzątał u Ciebie, podczas gdy Ty będziesz spędzać czas z dzieckiem na placu zabaw albo szaleć po sklepowych wyprzedażach? Jest na to rozwiązanie i coraz więcej osób to zauważa.

Wyobraź sobie ...


Budzisz się o godzinie 9 albo i o 10, jeśli masz ochotę dłużej pospać. Jesz śniadanie, pijesz kawę, bierzesz prysznic, oglądasz wiadomości i układasz sobie plan dnia. Pójdziesz dziś do dawno nie widzianej koleżanki, która narzeka na kłopoty finansowe. Zaproponujesz jej możliwość zarabiania jako przedstawiciel firmy oferującej produkty z katalogu. Dobre, niedrogie, pomysłowe rzeczy przydatne w każdym domu. Rozmawiacie przy herbacie i ciastkach. Podpisujecie formularz rejestracyjny i snujecie plany na najbliższe dni. Po południu idziesz do znajomej, która pracuje w urzędzie - obiecałaś przynieść jej katalog Betterware. Jej koleżanki wyrywają go sobie z rąk - mogłaś przynieść kilka. Zrobisz tak następnym razem, gdy będziesz dostarczać urzędniczkom ich zamówienie. Robisz zakupy w spożywczym i wracasz do domu.

Tego dnia zarobiłaś być może więcej niż Twoja koleżanka pracująca w sklepie z używaną odzieżą albo ta z kiosku, więcej niż kolega na stacji benzynowej. A już na pewno wykonałaś kolejny krok w kierunku rozwoju własnej działalności, która z miesiąca na miesiąc będzie Ci przynosiła coraz większe dochody. Za rok Twoi znajomi, którzy postanowili trzymać się swoich posad i nie chcieli "zaryzykować", dalej zarabiają tyle samo i nieustannie narzekają na swoją pracę czy szefa. A Ty ...

W miasteczku i okolicach działa już kilkudziecięciu Twoich przedstawicieli Betterware, a kilkuset następnych w innych częściach kraju. Większości z nich nawet nie znasz, a jednak to dzięki nim, ale przede wszystkim dzięki sobie i podjętym wcześniej decyzjom, zarabiasz teraz dużo więcej niż mogłaś się spodziewać. Stawiasz sobie za cel podwoić swoje dochody w ciągu kolejnego roku i robisz to.

Pracujesz bez presji i stresu. Nikt Cię nie może skrytykować, dać Ci pouczenia, zwolnić Cię. Sama decydujesz, co, gdzie i jak chcesz robić, aby rozwinąć swoją działalność, z kim chcesz porozmawiać, kogo zachęcić do współpracy, komu pokazać ofertę. Jesteś managerem i masz swoich ludzi, którzy dzięki Tobie zarabiają pieniądze, a Ty dzięki nim. Daje Ci to satysfakcję. Poznałaś wiele nowych, interesujących osób, Twoje życie sie zmieniło, rozwijasz się. Wszystko dzięki temu, że kiedyś postanowiłaś skorzystać z szansy, jaką jest praca w firmie działającej w systemie MLM (marketing wielopoziomowy), dzięki czemu możesz zarabiać pieniądze, a właściwie nie musisz sprzedawać towarów.

Entuzjazm, pewność siebie i wytrwałość - klucze do sukcesu


Na swojej drodze spotkasz wiele osób, które Ci odmówią, które nie będą chciały podjąć się dodatkowego zajęcia. Dodatkowego, bo przecież nikt nie każe im się zwalniać z dotychczasowej pracy, jeśli ją lubią i mają stały dochód. Niektórzy wykręcą się brakiem czasu albo powiedzą Ci, że oni się do tego nie nadają. Tak, być może mają rację - nie każdy się nadaje do pracy na własny rachunek. Bo choć inwestycji i ryzyka nie ma tu żadnego, to jednak część osób potrzebuje mieć bat nad głową, aby efektywnie pracować. Nie zrażasz się i szukasz dalej. Osób, które będą chciały pracować i zarabiać tylko dla siebie, jest mnóstwo. Odnajdziesz je, a może i oni sami do Ciebie trafią, bo przecież jesteś uśmiechniętą i zadowoloną z życia osobą, więc przyciągasz innych jak magnes. Jesteś pełna zapału i entuzjazmu, bo widzisz wymierne efekty swojej pracy i nareszcie masz życie dla siebie. Być może będziesz miała momenty załamania, zwątpienia, czy nadajesz się do tego. Czasem nie wszystko pójdzie po Twojej myśli. Ale robisz dalej swoje, bo wiesz, że to ma sens.

Ale o co tu tak właściwie chodzi?


Wiele osób słysząc, że firma zajmuje się sprzedażą bezpośrednią i marketingiem sieciowym, od razu robi krok do tyłu. Są to osoby po pierwsze niedoinformowane, mające złe skojarzenia (ale skąd, tego same do końca nie wiedzą) i złe wyobrażenie na temat oferowanego zajęcia. Po drugie bierne, nastawione na to, że powinny dostawać wypłatę za samo przebywanie w miejscu pracy lub wykonywanie dokładnie określonych, monotonnych, powtarzających się czynności.

W rzeczywistości firma działająca w systemie MLM nie narzuca w ogóle swoim przedstawicielom, że mają sprzedawać produkty. Nikt Ci nie powie, że masz spakować towar do walizki albo stertę katalogów i ruszyć z tym na miasto. Jeśli lubisz sprzedawać, proszę bardzo, ale jeśli za tym nie przepadasz, zauważ swoją szansę gdzie indziej. Chodzi tu mianowicie o tworzenie własnej grupy konsumentów lub przedstawicieli. Pisząc "konsumentów" mam tu na myśli klientów, którzy nie będą się zaopatrywać u Ciebie (bo przecież tego nie lubisz), tylko bezpośrednio w firmie. Nie dość, że wygodniej, to jeszcze taniej. Osoba będąca członkiem Klubu Betterware może robić zakupy kiedy będzie miała taką potrzebę, a zapłaci za produkty w cenach hurtowych. Czy nie znajdziesz takich osób w swoim otoczeniu? A czy nie znajdziesz takich, które chciałyby sobie dorabiać, bo na rachunki i inne wydatki brakuje im co miesiąc kilkaset złotych? Znajdziesz również i takie, które tak jak Ty zobaczą swoją szansę na prowadzenie dochodowego i przyszłościowego biznesu bez ryzyka, inwestycji i zobowiązań.

Skąd te pieniądze?


W systemie MLM wystarczyłoby, aby każdy zaopatrywał się w produkty na potrzeby swoje i swoich bliskich. Nie ma potrzeby aktywnie sprzedawać towarów. Jedyne co powinnaś sprzedawać chcąc zarabiać, to informacja. Informacja o możliwościach i zaletach współpracy z Betterware.

No dobrze, ale gdzie tu zarobek, skąd pieniądze, spytasz. Zarobek, dochód pasywny, bierze się ze wszystkich zamówień w Twojej grupie. W zależności od wielkości sprzedaży wszystkich przedstawicieli /konsumentów/, wchodzisz na coraz wyższe progi rabatowe. Początkowo, gdy kwota ta jest nieduża otrzymujesz ją w postaci rabatów od własnych zamówień. Ale gdy aktywnie pracujesz, bardzo szybko twój rabat zacznie przekraczać Twoje własne zakupy i może osiągnąć bardzo wysokie kwoty. Tu nie ma żadnej magii. Ten system liczy sobie ponad 100 lat i to naprawdę działa. W Polsce już Ponad 750.000 osób czerpie dochody z takiej właśnie działalności. A na świecie miliony.

Miej życie dla siebie


Pozostaje tylko odpowiedzieć sobie na pytanie, czy i Ty za 2-3 lata chcesz być uczestnikiem takiej właśnie organizacji i zarabiać konkretne pieniądze, a do tego cieszyć się wolnością wyboru czasu i miejsca pracy, współpracowników, a także metod realizacji założonych przez siebie celów. Czy też może chcesz być tam gdzie jesteś teraz - może w monotonnej, a może stresującej pracy na etacie, bez dużych perspektyw na awans czy podwyżkę. A może będziesz jedną z tych osób, ktora będzie zamieszczała ogłoszenia: szukam pracy, podejmę pracę dodatkową. Oby nie. Teraz możesz temu zapobiec. Życie jest jedno i jest krótkie. Zrób wszystko, by mieć życie dla siebie.

anow 2010/02/21