Strona niezależnego
Dyrektora Klubu

Logo Betterware

Zostań przedstawicielem

-----------------------------------
ZNAJDŹ
PRZEDSTAWICIELA
Z TWOJEJ OKOLICY
-----------------------------------
-----------------------------------


Sukces

sukces

Niewiele osób zapytanych: "czym dla Ciebie jest sukces" potrafi od razu odpowiedzieć na to pytanie. Niewielu z nas tak naprawdę zastanawia się nad swoim sukcesem i planuje go.
czytaj dalej

Dla mnie sukcesem jest poczucie zadowolenia z siebie, z dobrze wykorzystanego czasu i z otrzymanych możliwości.
Sukces to także udane życie rodzinne i towarzyskie. To spokój sumienia, że jest się w porządku wobec siebie i wobec innych. To bycie osobą lubianą i szanowaną.
Sukces to w końcu również stabilna sytuacja materialna i niezależność finansowa. To stan, w którym mamy tyle pieniędzy, że nie musimy się martwić o rachunki i inne wydatki.

Wiara w siebie i swoje możliwości, a także ogólne nastawienie do życia i ludzi, są głównymi czynnikami predystynującymi do osiągania sukcesów. Jeśli jesteś osobą pogodną, optymistyczną, lubiącą siebie i innych, otwartą na nowe możliwości, jesteś już w połowie drogi do sukcesu.
To dlatego ludzie zgorzkniali, narzekający, nie dający nic od siebie innym, na ogół nie są bogaci...

Przeczytaj o małych i większych sukcesach osób, które jakiś czas temu otworzyły się na możliwości, jakie daje Betterware.

Magda, 25 lat - studentka

Diamentowy Dyrektor Generalny w Klubie Betterware

Moja przygoda z MLM trwa już prawie 10 lat. Pamiętam nawet, że na początku nie wierzyłam, że można zarabiać w taki sposób. Ale postanowiłam spróbować. Gdy zarobiłam swoje pierwsze pieniądze z budowania grupy przekonałam się, że to naprawdę działa! Dzisiaj marketing sieciowy jest moim sposobem na życie. Lubię współpracować z ludźmi, pomagam im coś zmienić - pomagam odnieść sukces. Na codzień zajmuję się rekrutacją, szkoleniami i motywacją.
czytaj dalej

Od ponad dwóch lat współpracuję z angielską firmą Bettterware. I dopiero tu poczułam niezależność finansową, o której tak dużo się mówi w MLM. Uważam, że plan marketingowy Betterware jest jednym z najlepszych planów marketingowych, jakie znam. Pozwala naprawdę szybko zobaczyć efekty swojej pracy. Betterware to poważny partner biznesowy. Firma działa już prawie 82 lata.

MLM może stać się Twoim stylem życia. Pracujesz kiedy chcesz i ile chcesz, sam decydujesz o terminach spotkań i intensywności swojej pracy. A co najważniesze masz wpływ na swoje zarobki. Twój sukces zależy tylko od Ciebie. Czy można chcieć więcej?

Ulubiony produkt Betterware: pianka do czyszczenia piekarnika, patelni, grilla i szyb kominkowych (Oven Mate Foam Spray), kod 36171

Ania, 32 lat - handlowiec

Dyrektor w Klubie Betterware

Betterware potraktowałam jako sposób na rozpoczęcie własnego biznesu w czasie, kiedy miałam jeszcze stałą pracę, pochłaniającą ok. 9 godzin dziennie. Poświęcając średnio tylko 1 godzinę dziennie, w ciągu kilku miesięcy zostałam Managerem w swojej strukturze sprzedaży i zaczęłam osiągać zarobki niewiele niższe niż pensja z pracy na etacie, w której spędzałam pół dnia. Teraz, kiedy zostałam mamą, mam już własną działalność, która będzie się rozwijać i nie muszę się martwić o dochody w okresie urlopu wychowawczego i później.
czytaj dalej

Całym sercem polecam współpracę z Betterware każdej kobiecie, która chciałaby spróbować sił w pracy na własny rachunek i poszukuje gotowego pomysłu na biznes.

Ulubiony produkt Betterware: przekręcana szatkownica do czosnku, kod 57125

Irena, 70 lat - emerytka

Manager w Klubie Betterware

Od wielu lat współpracowałam z pewną firmą działającą w systemie sprzedaży bezpośredniej i miałam styczność z marketingiem wielopoziomowym, jednak bez spektakularnych sukcesów. Kiedy pewnego dnia pojawiła się u mnie stara znajoma z propozycją współpracy z Betterware, nie zastanawiałam się ani chwili. Skusiła mnie ciekawa oferta produktowa.
czytaj dalej

Po zapoznaniu się z planem marketingowym postanowiłam spróbować swoich sił w budowie struktury sprzedaży. Po prostu zachęcałam swoje znajome do przystąpienia do klubu Betterware. Po kilku miesiącach moje zarobki wynikające z planu marketingowego zaczęły przewyższać nie tylko dochody ze sprzedaży produktów, ale i moją emeryturę, na którą pracowałam wiele lat.

Nieważne w jakim jesteś wieku - sukces jest w zasięgu Twojej ręki, jeśli tylko chcesz.

Ulubiony produkt Betterware: foremki do robienia galaretek, kod 56666

Krzysztof, 56 lat – inżynier

Po stracie pracy w fabryce przez dłuższy czas nie mogłem się odnaleźć na rynku pracy. Po 3 miesiącach poszukiwań nowego zajęcia doszedłem do wniosku, że nie ma już miejsca dla takich jak ja, że w tym wieku żadnej pracy już nie znajdę. Pewnego dnia zagadnęła mnie kuzynka i umówiła na spotkanie ze swoją sponsorką. Początkowo podszedłem do tego sceptycznie, ale postanowiłem spróbować – nie miałem nic do stracenia. Przecież aby zacząć nie trzeba inwestować własnych pieniędzy.
czytaj dalej

Produkty Betterware w mojej niewielkiej miejscowości okazały się strzałem w dziesiątkę. Po kilku tygodniach zachęciłem do współpracy inne osoby, które chciały zacząć zarabiać tak jak ja. Obecnie mam własną działalność, pracę lekką i przyjemną i już nie martwię się o przyszłość.

Ulubiony produkt Betterware: aktywna piana do czyszczenia lodówki, kod 58461

Grażyna, 41 lat – pielęgniarka

Początkowo zainteresowałam się firmą Betterware, ponieważ chciałam kupować interesujące produkty taniej dla siebie i swojej rodziny. Kiedy jednak przyniosłam katalog do pracy, koleżanki zaczęły dosłownie wyrywać go sobie z rąk! W ciągu jednego dnia zebrałam duże zamówienie i tak się zaczęła moja współpraca z firmą.
czytaj dalej

Do Klubu Betterware zapisałam kilka swoich koleżanek, które chciały robić to co ja. Obecnie, po 5 miesiącach współpracy, zarabiam dzięki Betterware drugą pensję, i to poświęcając tylko kilka godzin tygodniowo! Jest to moja praca dodatkowa i nie muszę rezygnować z mojego zawodu, który kocham.

Ulubiony produkt Betterware: woreczek do prania biustonoszy, kod 38461

Katarzyna, 34 lata – pracownik biurowy

Do przystąpienia do Klubu Betterware namówiła mnie koleżanka. „Zapisz się – będziesz kupować taniej”. Tak zrobiłam. Przekonałam się do produktów i zobaczyłam, że jest to firma z olbrzymim potencjałem na rynku polskim, firma, której warto poświęcić swój czas. Wraz z moją sponsorką zorganizowałam spotkanie, na którym zachęciłyśmy do współpracy 6 osób.
czytaj dalej

W ciągu 3 miesięcy grupa powiększyła się do kilkudziesięciu osób. Założyłam działalność gospodarczą i zastanawiam się nad rezygnacją z pracy na etacie. Betterware daje perspektywy, których nie da żadna tradycyjna firma.

Ulubiony produkt Betterware: pudełka na buty, kod 59115