Strona niezależnego
Dyrektora Klubu

Logo Betterware

Zostań przedstawicielem

-----------------------------------
ZNAJDŹ
PRZEDSTAWICIELA
Z TWOJEJ OKOLICY
-----------------------------------
-----------------------------------

Ulotka Łatwy Start

Aby obejrzeć aktualną ulotkę, proszę kliknąć na ten link.

Zacznij współpracę z Betterware od prezentów! Weź udział w Programie Łatwy Start, a przez 3 pierwsze miesiące będziesz otrzymywać fantastyczne nagrody! Aby przystąpić do programu, złóż zamówienia o łącznej wartości co najmniej 100 punktów w bieżącym lub następnym miesiącu od swojej rejestracji w Klubie Betterware.

1-szy miesiąc

Gdy zrealizujesz zamówienia o łącznej wartości co najmniej 100 punktów, otrzymasz w prezencie pierwszy prezent piankę do czyszczenia przypaleń (lub inny, jeśli w danym miesiącu obowiązuje akcja specjalna).

2-gi miesiąc

Powtórz swój sukces z pierwszego miesiąca! Uzyskaj co najmniej 100 punktów, a zdobędziesz dwie wspaniałe nagrody: szczoteczkę do zębów Nano Gold oraz 2 opakowania skoncentrowanego ekstraktu z karczocha.

3-ci miesiąc

cztery rewelacyjne produkty Betterware czekają na Ciebie w prezencie, gdy zrealizujesz zamówienia o łącznej wartości co najmniej 100 punktów: żel pod prysznic Hydroclinic, zieloną pastę do czyszczenia, spray do powierzchni silnie zabrudzonych oraz piankę do dywanów i tapicerki.

Łączna wartość prezentów - ok. 170 zł w cenach katalogowych. Prezenty są dopisywane do faktury za 1 zł każdy.