Witaj na stronie www.pracabetterware.pl - kliknij, aby zarejestrować się w Betterware...zamknij
Strona niezależnego
Dyrektora Klubu

Logo Betterware

Zostań przedstawicielem

-----------------------------------
ZNAJDŹ
PRZEDSTAWICIELA
Z TWOJEJ OKOLICY
-----------------------------------
-----------------------------------


WspółpracaBetterware nie zapyta Cię o wiek, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, sytuację osobistą, plany macierzyńskie ani czym zajmujesz się obecnie i ile czasu możesz poświęcic na pracę.
Rejestrując się w Betterware nie podpisujesz umowy, nie jesteś do niczego zobowiązany. Wypełniasz jedynie formularz zgłoszeniowy do Klubu Betterware i stajesz się Klubowiczem.

Firma daje swoim Klubowiczom trzy możliwości współpracy, przy czym nie musisz deklarować, która opcja Cię interesuje. Większość osób nawiązujących współpracę korzysta z dwóch lub wszystkich trzech opcji jednocześnie.

współpraca z betterware

1. Stały klient

Kupujesz produkty głównie dla siebie i swoich bliskich.
Betterware nie wymaga od Ciebie składania regularnych zamówień. Zamawiasz kiedy chcesz i ile chcesz.

Podstawowe korzyści:

  • każdy produkt kupujesz taniej o 23%, lub inaczej - bez marży 30%
  • Twoje zamówienie dostarcza kurier prosto do Twojego domu (tania lub bezpłatna przesyłka)
  • gwarancja satysfakcji - każdy produkt można zwrócić do firmy w ciągu 30 dni, w razie gdyby nie spełniał oczekiwań

2. Przedstawiciel

Traktujesz katalogi Betterware jak swój sklep. Zbierasz zamówienia od znajomych, przyjaciół, rodziny, sąsiadów, itp. i składasz zamówienie w firmie. Paczka dostarczana jest w ciągu kilku dni do Ciebie, a następnie Ty dostarczasz produkty do klientów. Klienci płacą Ci ceny widoczne w katalogu. Ty płacisz ceny pomniejszone o 23%. Różnica zostaje w Twojej kieszeni.
czytaj dalej

Współpraca

Podstawowe korzyści:

  • zarobek na sprzedaży / polecaniu produktów innym
  • przy składaniu dużych zamówień możliwość uzyskania dodatkowych rabatów od 3% do 15%
  • możliwość dorobienia - pracy w dowolnym wymiarze czasu
  • kontakt z ludźmi

Jeśli jesteś już przedstawicielem / konsultantką innej firmy sprzedaży bezpośredniej, to świetnie - możesz poszerzyć i urozmaicić swoją ofertę!

Firma Betterware nie wymaga od Przedstawiciela zakładania działalności gospodarczej. Wypracowane premie wypłacane są w formie rabatu odliczanego od zamówień w kolejnym miesiącu. Jeśli wypracowane przez Ciebie rabaty są większe niż Twoje zamówienia, nie martw się, one nie przepadną, będą się kumulować.

3. Biznesman

Inaczej: Lider, Manager, Network Manager, Team Builder.

Ogólnie rzecz biorąc - jeśli jesteś osobą przedsiębiorczą, aktywną, nie stroniącą od kontaktów z ludźmi i przede wszystkim chcesz ZARABIAĆ, a nie tylko dorabiać, jest to opcja dla Ciebie.
Napisałam ZARABIAĆ wielkimi literami, ponieważ mogą to być bardzo duże pieniądze - dużo większe niż mógłbyś zarobić pracując „na etacie” 8 godzin dziennie.

Co ważne (w Betterware):

  • Twoje zarobki mogą stale rosnąć (jeśli będziesz dbać o swój biznes)
  • nikt nie odbierze Ci zbudowanej przez Ciebie struktury - Twoi ludzie są Twoi
  • Twój biznes jest dziedziczny - możesz przepisać go np. na swoje dziecko, które już nie będzie musiało się martwić o swoją przyszłość.
czytaj dalej

Jeżeli poznasz już zalety członkostwa w klubie Betterware, z pewnością będziesz potrafił znaleźć osoby, które również chciałyby skorzystać z oferowanych przez firmę możliwości. W ten sposób budujesz swoją strukturę sprzedaży, która stopniowo będzie się powiększać, ponieważ w tej grupie znajdą się również osoby takie jak Ty, chcące ZARABIAĆ z Betterware.
Zbierając punkty z zamówień wraz z osobami z Twojej grupy łatwiej i szybciej pokonasz kolejne progi i wespniesz się na najwyższy poziom rabatowy 15%. Rabat otrzymujesz nie tylko od swoich zamówień, ale również od zakupów dokonywanych przez inne osoby.
Od momentu osiągnięcia poziomu 15% rozpoczyna się Twój prawdziwy biznes - możliwość osiągania nieograniczonych dochodów.

Szczegółowe zasady znajdują się planie marketingowym Betterware.

Pobierz plan marketingowy:
a. wersja krótsza
b. wersja dłuższa, opisowa

Warto zaznaczyć, że firma Betterware zdaje sobie sprawę z tego, iż osoby zajmujące się rozwijaniem sieci sprzedaży nie mają już czasu na sprzedawanie produktów, dlatego wymóg zakupów własnych w miesiącu jest ustalony na bardzo niskim poziomie (100 pkt) i nie zmienia się on wraz z wchodzeniem na kolejne szczeble planu marketingowego.